O nás

Pro milovníky hor nabízíme k prázdninovým pronájmům několik hezkých, moderních apartmánových jednotek v zajímavě řešené budově, která je situována v bezprostřední blízkosti sjezdových tratí areálu.
 

Rekreační objekt je situován v bezprostřední blízkosti sjezdových tratí areálu. Charakter objektu je navržen tak, aby se spojil se zázemím střediska nejen svou architekturou (stavba zázemí areálu je navržena na stavbu roku 2010 Olomouckého kraje), ale především svojí funkcí - využitím společných služeb stravování a zábavy (bowling, kulturní i společenské akce , diskotéky, koncerty ), přírodního skanzenu Koutecký les (pro odpočinek, děti apod.).  

Pro milovníky zimních sportů, sjezdového i běžeckého lyžování  je  k dispozici veškerý lyžařský servis, prodejna vybavení, půjčovna je samozřejmostí. Ale ani v jarních a letních měsících, stejně tak i v podzimním období se návštěvník střediska nenudí. Lze si vybrat z množství outdoorových aktivit, kde mezi nejrozšířenější patří  turistika, které se mohou věnovat všechny  věkové kategorie. Doporučujeme návštěvu unikátního vodního díla Dlouhé stráně, kam Vás i mimo zimní sezónu dopraví lanovka a kde jsou vybudované in-line dráhy. Dále zde funguje půjčovna horských kol, což přímo vybízí k prozkoumání blízkého i širšího okolí. Možnost navštívit Praděd, papírnu Velké Losiny, Červenohorské sedlo, muzeum čarodějnictví v Šumperku, lázeňské město Jeseník, atd.

" PŘÍRODA JE KRÁSNÁ V KAŽDÉM ROČNÍM OBDOBÍ "